e-durys

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Vidaus durys

Šiuo metu Jūsų tikslas - vidaus durys.  Šiame skyriuje  apie vidaus duris, rasite daugelį Jums rūpimų klausimų.

vidaus durysVidaus durys pagal konstrukciją skirstom į medžio masyvo arba karkasines.

Medžio masyvo durys, tai visi durų elementai pagaminti iš vienos medžio rūšies. Privalumai - solidi išvaizda, dažniausiai klasikinio stiliaus. Trūkumai - aukšta kaina (ypatingai egzotinių medžių, tokių kaip riešutas), vientisas medis pakankamai daug deformuojasi, todėl labai svarbu išlaikyti technologinius procesus (medienos parinkimas, išdžiovinimas ir paruošimas), praktiškai negaminamos modernaus stiliaus durys, dėl per didelių deformacijų.

Karkasinės durys, tai populiariausios šių dienų durys. Tokios vidaus durys galimos su faneruotu natūraliu medžio lukštu, laminuotos sintetiniu ekonominiu (dekor) ar atspariu braižymams laminatu (CPL) ir dažytu paviršiumi. Privalumai - didelis modelių pasirinkimas nuo klasikinio iki ultra modernaus, platus kainų pasirinkimas nuo bigaus iki prabangiai brangaus, mažos deformacijos. Trūkumai - vidutinio kainos segmento vidaus durys, praktisškai trūkumų neturi. Ekonominiame segmente, gamintojai lenktyniaudami, kas pagamins pigesnes duris, stipriai susilpnina konstrukciją. Esant intensyviam eksploatavimui tokios durys gali susidėvėti jau per pirmuosius metus. Klausimas ar jums to reikia?

Ar yra vidaus duru standartiniai matmenis? Lietuvoje standartinių vidaus durų matmenų nėra ir tai labai blogai.

Mes rekomenduojame pasidaryti sekančias vidaus durų angas:

- 900x2100 (kambariams) ir 800x2100 (sant. mazgams) neturėsit problemų su baldų ir buitinės technikos įnešimu

- 920x2100 ir 820x2100 jei ketinate greitai nusipirkti standartines sandėliuojamas duris

- 920x2160 ir 820x2160, jei ketinate įsigyti išskirtines itališko dizaino vidaus duris

Turite klausimų nedelskite, susisiekite su mumis ir mes Jus pakonsultuosime nuo statybos ar remonto pradžios nemokamai. Kontaktai

 

Reitingas 4.15. Balsavo: 9
 
e-commerce price converter