Aukštyn

2020 m. interjero dizaino tendencijos

virmantas 12 sausio, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Nepastebimai sausio mėnuo ir įpusėjo, o su sausio mėnesiu ir interjero dizaino naujienos pasirodė. Norime pasidalinti su Jumis, kas šiais metais dominuos naujausiuose interjeruose ir į ką galite kreipti didesnį dėmesį įrenginėdami namus bei pasirinkdami E-DURYS duris.

NEUTRALIOS SPALVOS

Neutralios spalvos vėl pasirodė šiais metais. Ką mes galime pasakyti? Neutrali spalva visuomet gerai, nes ji per daug neužima erdvės.  Ir negalvokite, kad neutrali spalva yra nuobodi, toli gražu. Juk yra įvairiausių atspalvių. Pirmiausia atkreipkime dėmesį į pilkos ir smėlio spalvos atspalvius. Prognozuojama, jog šilti atspalviai dominuos, o šalti – išnyks.

Foto: M. Elle Design

VELVETAS

Velvetinis gali būti ne kiekvienas arbatos puodelis, tačiau 2020 m. jis bus karštas ir madingas. Tai puikus prabangos ir komforto derinys. Kai dauguma žmonių galvoja apie aksomą, jie dažnai galvoja apie seną raudonos aksominės sofos apmušalą iš praeities. Šiais ir kitais metais interjero dizaino įmonės gilinsis į aksominio dizaino galimybes, ypač sofos.

Foto: Fig NYC

JUODI IR BALTI INTERJERAI

Juoda ir balta – spalvų spektro pradžia ir pabaiga. Jie tiesiogine prasme negalėjo būti ryškus spalvų kontrastas, tačiau šviesos ir tamsos susidūrimas yra interjero dizaino dievų dovana. Yra daugybė būdų, kaip įtraukti šią yin ir yang tendenciją į jūsų namų dekoravimą. Juodos kėdės ir sofos, baltos pagalvės, „chevron“ spausdinimas, juodas ir baltas marmuras – yra tiek daug tekstilės gaminių ir raštų variantų, kurie sutampa su šiomis dviem spalvomis. 2020 m. Interjero dizaineriai gali tikėtis neribotų namų dekoravimo galimybių, kurias siūlo ši nespalvota tendencija.

Foto: Arent & Pyke

GEOMETRINIAI RAŠTAI

Geometriniai raštai populiarūs jau daugelį metų ir galite juos rasti bet kur. Vienintelė geometrinių raštų populiarumo problema yra ta, jog viskas yra ant puodelių, užrašų knygelių, tapetų, sofų, patalynės, dailės, grindų, šviestuvų ir kitų dekoracijų. Taip lengva persistengti, tačiau negalvokit, kad geometriniai dizainai greitai išnyks. Būtent 2020 m. bus skiriamas dėmesys geometrinei pusiausvyrai. Laikykitės klasikinių ar šiuolaikiškesnių raštų ant kėdžių. Pasirinkite savo namų plotą, kuriame norite paryškinti geometrinį modelį.

Foto: Brooke Wagner Design

Visi, kurie ieško durų, kurios galėtų puikiai tikti prie bet kurių interjero tendencijų, kviečiame užsukti į www.e-durys.com Jūsų lauks visuomet padėti pasiruošę durų ekspertai 🙂

lt_LTLithuanian