Aukštyn

Skandinaviško stiliaus interjeras

virmantas 24 balandžio, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Atrodo, pavasaris atkeliavo pas mus ir tai viena geresnių naujienų, tiesa? Su pavasariu ateina ir šviesa bei noras įnešti į namus bei gyvenimą kažką naujo bei gaivaus, o ypatingai – gerą nuotaiką. Svajodami apie geresnį rytojų, norime jus supažindinti su dar vienu mūsų kolegės interjero dizainerės Katerinos iš “DISTUDIJA” sukurtu interjeru, prie kurio mes galėjome prisidėti įrengdami skandinaviško stiliaus duris bei gerą nuotaiką.

Kaip teigia pati dizainerė Katerina, labai daug sprendimų padiktavo pati kotedžo vieta – nuostabus pušynas, kur net ir labai karštą ir saulėtą dieną būna vėsiau ir tamsiau nei atviroje vietoje. Kotedžo svetainė su terasa išsidėstė 1 aukšte ir, dėl arti augančių pušelių, kaip tik pateko į šešėlio zoną. Todėl nuo pat pradžios, kalbant apie būsimą stilistiką,  buvo nuspręsta, kad virtuvės baldai bei sienos būtinai bus šviesių spalvų.

Šeimininkei labai norėjosi tradicinės virtuvės, kai už dailių stiklinių durelių matosi gražiai apšviesti indai, spintelių durelės ir stalčiukai papuošti frezavimais, o tarp stalviršio ir pakabinamų spintelių – mažos dekoruotos plytelės. Todėl labai harmoningas ir logiškas sprendimas buvo priimtas ir dėl kotedžo durų – jos turi įsilieti į bendrą stilistiką. Durys būtinai turi būti tokios pat spalvos kaip ir virtuvės baldai, o durų raštai turi derėti su virtuvės baldų frezavimais. Lygios, šviesios durys ir tokios pat spalvos sienos atrodytų pernelyg lakoniškai ir nuobodžiai, todėl keturi langeliai ant durų varčios įnešė gyvumo ir jaukumo. Dvejos svetainės durys puikiai įsiliejo į bendrą erdvę.

Tokios pat stilistikos durys buvo parinktos ir antrame kotedžo aukšte, o į drabužinę prie miegamojo, dėl siauro koridoriaus, buvo pagamintos identiškos slankiojančios durys.

Visuomet pasiruošę padėti bei atsakyti į Jūsų klausimus,

E-DURYS.com

 

lt_LTLithuanian