Aukštyn

15 dizaino detalių, kurias išvysite 2020 metais interjere. I dalis

virmantas 15 sausio, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Turbūt nebus puikesnio laiko atsinaujinti namus, nei naujo dešimtmečio pradžia. Dabar yra pats puikiausias laikas pakeisti spalvą, atsinaujinti virtuvę, įsistatyti naujas duris ar pridėti naują meno kūrinį ant sienos. O jei norite šiais metais padaryti rimtą sprendimą, pabandykite įtraukti vieną iš šilčiausių 2020 metų namų dekoravimo tendencijų į namų interjerą.

Ieškodami naujausių interjero dizaino tendencijų, paplušėjome, bet tikimės, jog buvo verta ir ką nors pritaikysite savo namams, tad pradėkime nuo pirmųjų penkių idėjų, o kituose dvejuose įrašuose pasidalinsime likusiu dešimtuku.

 

  • Vintažinės detalės

 

Visur yra cikliškumas, jis taip pat egzistuoja ir namų dekoravimo tendencijose. „Vienas iš akcentų, kuriuos mes pradedame pastebėti, yra labiau grįžimas prie vintažinių ir tradicinių detalių – tokie daiktai, kaip apvalios stalų kojos, verpstės ir kiti dalykai, kuriuos matėme balduose nuo 1800-ųjų iki 1900-ųjų pradžios“, – sako interjero dizainerė Bria Hammel. Bet nesitikėkite, kad visur ir viskas pavirs vintažiniais. Šiuo metu dizaineriai įtraukia tik vieną ar du akcentus į interjerus.

 

  • Klasikinė mėlyna spalva

 

„2020 Pantone“ yra metų spalva arba kitaip – klasikinė mėlyna (tamsiai tamsus atspalvis), tai reiškia, jog galite tikėtis pamatyti šios spalvos daugiau ir dažniau. Labai džiugu, jog ši spalva yra universali. Klasikinė mėlyna spalva suteikia puikų kontrastą interjerams ir eksterjerams tiek tradiciniame, tiek moderniame namų stiliuje, tad galite ją taikyti įvairiose namų vietose.

 

  • Gėlių tapetai

 

Jei mintis apie gėlėtą tapetą priverčia jus mirksėti, tuomet 2020-ieji gali būti tik tie metai, kuomet pradėsite apie juos galvoti kitaip. Gėlių tapetai gyvuoja jau daugelį metų ir jūs toliau matysite daugiau akcentų su šiais tapetais, tačiau daug moderniau pateiktu. Ypatingai jie puikiai tiks fojė arba vonios kambariuose.

 

  • Kontrastai 

 

Kontrastams namuose atėjo pats laikas – jeigu kada galvojote namų sienas nudažyti juodai, dabar yra pats laikas. Žinoma, su šia galimybe reikia elgtis saikingai.

Ilgus metus stebėjome, kaip balta spalva vyrauja įvairiuose namuose, o dabar gali būti visiškai atvirkščiai – juodos sienos, o prie jų stovinčios baltos kėdės.

 

  • Ne baltos spalvos virtuvės

 

Jei reikėtų apibūdinti 2010 m. dizaino tendencijas, tai būtų visiškai balta virtuvė. Tačiau 2020 m. Dizaineriai prognozuoja, kad bus perėjimas prie erdvių, kuriose vyraus daugiau, nei tik balta spalva. Tikimasi šiais metais pamatyti daugiau natūralios medienos spintelių, salų ir lentynų – visa tai leidžia namų savininkams išlaikyti ryškią ir erdvią vibraciją, neapsiribojant vien tik balta spalva.

Laukite tęsinio…

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

 

lt_LTLithuanian