Aukštyn

15 dizaino detalių, kurias išvysite 2020 metais interjere. III dalis

virmantas 29 sausio, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Turbūt nebus puikesnio laiko atsinaujinti namus, nei naujo dešimtmečio pradžia. Dabar ir visus ateinančius 2020 m. yra pats puikiausias laikas pakeisti spalvą, atsinaujinti virtuvę, įsistatyti naujas duris ar pridėti naują meno kūrinį ant sienos. O jei norite šiais metais padaryti rimtą sprendimą, pabandykite įtraukti vieną iš naujausių 2020 metų namų dekoravimo tendencijų į namų interjerą.

Ieškodami naujausių interjero dizaino tendencijų, paplušėjome, bet tikimės, jog buvo verta ir rasite puikią alternatyvą savo namams, tad tęskime su paskutiniųjų tendencijų penketuku (ankstesnį įrašą rasite čia).

  1. Menas virtuvėje

Visais laikais buvo galvojama, jog virtuvė – tai vieta, kur gaminamas maistas. Priešingai, tai vieta, kur gimsta meno šedevrai, įvyksta įdomūs pokalbiai, todėl nuo šių metų žvelkite į virtuvę kaip į vietą, kurioje gali būti jauku ir gera bei gražu. Įsileiskite meną į šią namų vietą ir nustebsite, kaip gera ir jauku yra tiesiog būti.

  1. Išlenktos sofos

2020 m. namų dekoro tendencija jus nukels į kitą dešimtmetį, nes šiemet namus kviečiama ne tik įžengti per nematomas duris, bet įžengus į juos, pasitikti neįprastų formų sofa svetainėje, nes o kodėl gi ne? 🙂

  1. Pinti gaminiai

Jeigu praeitis ateina į dabartį, tai kuo įmanoma įspūdingiau. Ar pamenate, kuomet kaimuose močiutės pintinėse vaisius laikydavo? Ar kuomet ant aukštų spintų jos jas kolekcionuodavo? Šiais metais ne pintines, o pintus gaminius kviečiame į namus įsileisti, nes jie suteiks to šiltumo ir jaukumo.

  1. Laisvai stovinti vonia – kubilas

Norisi pokyčių vonioje? Vietoje įprastos formos vonios, įsigykite kubilo formos vonią su įdomiomis kojelėmis ir vonios sienų nereikės perdažyti, o ir atrodys labai prabangiai.

  1. Jaukūs ir švelnūs audiniai

Vakaras su knyga ir skanios arbatos puodeliu patogiame krėsle ar ant patogios sofos… Belieka TIK apsikloti, o štai čia ir yra tas momentas bei akcentas, kuris ne tik tam momentui suteiks jaukumo, bet ir taps puiki puošmena, kuri puikiai įprasmins paskutinę 2020 m. tendenciją.

Labai tikimės, jog šie metai Jums bus puikūs ir pilni žavingų akimirkų, su puikiais atsinaujinimais ar be jų :)d

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian