Aukštyn

„Ąžuolo palytėtas“ interjero dizainas

virmantas 23 birželio, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Dėkojame, jog domitės interjero dizainais, prie kurių turime galimybę prisidėti ir mes. Kaip ir anksčiau, taip ir šį kartą norime pasidžiaugti, jog dirbdami su interjero dizainerėmis Audrone Ambraziene bei Daiva Pocevičiene, turėjome galimybę įrengti beapvadines, aukštas, duris, kurios buvo priderintos prie aukštų lubų.  Šį interjero kūrinį dizainerės pavadino “Ažuolo palytėtas”. Ar ir Jums taip pat atrodo? 🙂

Tai dar vieni jaukūs, dideli ir erdvūs namai, kuriuose dizainerės išsikėlė sau uždavinį – suvaldyti centrinę, aukštą namo dalį, kurioje turėjo atsirasti virtuvė, valgomasis ir svetainė. Štai turėjome ir mes galimybę prisidėti, nes pasirūpinome aukštomis (2300 mm) durimis, kurios prisidėjo įgyvendinant uždavinį. Taip pat aukštoji zona pabrėžta išaukštinta židinio “kepure’”.

Būtent virtuvės zonoje ąžuolas stiprusis turėjo galybę pasitarnauti, nes čia buvo vizualiai mažinama erdvė ąžuolo medienos plokštėmis ant sienos, kurios buvo virtuvinio baldo aukštyje. Manome, kad tai buvo puikus sprendimas, sprendžiant pagrindinį uždavinį ir suteikiant namas išskirtinumo ir tvirtumo jausmą.

Taip pat galite matyti, kaip gražiai centrinėje erdvės dalyje į save dėmesį atkreipia išraiškingas šviestuvas. Tai visų dėmesį atkreipiantis svetainės bei namų akcentas, kurio dėka matomos durys bei ąžuolo grožis. Kaip ir kiekvienuose namuose, taip ir šiuose, kiekvieną uždavinį įgyvendinančios dizainerės atranda sprendimą, kuris gali pakeisti namų erdvę bei šeimininkų gyvenimo kokybę.

Kiekvieną kartą, prisidėdami prie kiekvienų namų kūrimo, esame labai laimingi galėdami įdėti savo indėlį, todėl esame pasirengę padėti ir Jums.

Su džiaugsmu,

E-DURYS komanda

lt_LTLithuanian