Aukštyn

„Ąžuolo palytėtas“ namų interjeras

virmantas 1 balandžio, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Gavę laiko (nepaisant to, jog ir neprašyto) sau, savo šeimoms bei namams, galime akimis išnagrinėti kiekvieną jų kampelį, o taip pat ir pasisvečiuoti, bent jau virtualiai, ir kituose namuose iki būsime pakviesti fiziškai. Todėl šį kartą jus norime pakviesti pasisemti idėjų į namus, kurių interjerą pačios dizainerės, Audronė Ambrazienė bei Daiva Pocevičienė, pavadino “Ąžuolo palytėtu”. Kodėl toks pavadinimas? Užsukite į svečius ir suprasite. O mes džiaugiamės, jog svarbia namų dalimi tapo beapvadinės aukštos durys.

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas.

 

Šie namai – lyg gamtos tvirtovė, kurioje vyrauja daug medžio atspalvių, o kontrastą joms suteikia klasikos elementai. Tačiau pagrindinė užduotis, su kuria susidūrė interjero dizainerės, buvo suvaldyti centrinę, aukštą namo dalį, kurioje turėjo atsirasti virtuvė, valgomasis ir svetainė.

Apžvelgę vidų, matysite, jog aukštąją zoną pabrėžia išaukštinta židinio ,,kepurė”, nestandartiškai aukštomis durimis. Tačiau virtuvės zonoje vizualiai mažina erdvę ąžuolo medienos plokštės ant sienos, kurios buvo virtuvinio baldo aukštyje.

Turbūt jau akys pastebėjo, jog centrinės dalies akcentas – išraiškingas šviestuvas. Galiausiai, už svetainės iš karto pamatysite į šeimininkų miegamuosius ir vonią, o prieš centrinę dalį išsidėsčiusią svečių erdvę.

O tiems, kurie svarto apie naujų durų įsirengimą, šiame interjere matytas baltas duris, galite įsigyti www.e-durys.com

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian