Aukštyn

Baltos vidaus durys vyrui įrengtuose namuose

virmantas 31 rugpjūčio, 2019 0 comments

Ar galima sukurti estetiškai švarų bei gražų interjerą vyro namams, kuriame ir vidaus durys taptų lengvu sprendimu? Šį kartą interjero dizainerėms Daivai Pocevičienei ir Audronei Ambrazienei puikiai pavyko tai įgyvendinti, todėl leiskite Jums pristatyti vyrui kurtą interjero stilių bei puikiai pritaikytas dažytas vidaus duris.

Dizainerės išsikėlė sau užduotį – butas turi būti įrengtas stilingai, minimaliai, griežtai ir lengvai. Užsakovas pageidavo erdvės, kurioje tilptų svetainė, virtuvė, mini prisėdimas užkąsti ir mini darbo stalas.

Interjere vyrauja pilkos, vyriškos spalvos, kurias sušildo šviesaus ąžuolo grindys ir detalės balduose. Miegamojo erdvė maža, todėl jį stengėsi projektuoti šviesų, tačiau akcento reikėjo. Juo tapo akcentuotas tamsiai pilkas galvūgalis. Sanmazgo spalvinis sprendimas toks pat kaip ir viso buto – pilkos plytelės, balta keramika, medžio imitacijos dušinė ir spintelė po kriaukle.

Dėl šios priežasties prie interjero puikiai prisitaikė baltos vidaus  durys. Vidaus durys su taip vadinama kampine stakta, kuomet apvadas yra vienoje plokštumoje su durimis, tapo estetiškai švariu sprendimu. Šioms durims taip pat išskirtinumą suteikia rankena – vyraujančios kvadratinės formos pabrėžia vyriškumą. Tačiau norime pastebėti, jog ir moteris čia jaustųsi puikiai ?

Kiekvienos durys gali ir tampa namų akcentu, kuris į kiekvienus namus atneša skirtingą erdvės pojūtį bei grožį. Tiek bendraudami su klientu, tiek su dizaineriu, drauge ieškome pačio geriausio sprendimo klientui, kad jo namai taptų vieta, į kurią ne tik smagu sugrįžti, bet ir gera džiaugtis kiekvienu namų interjero sprendimu.

P.S. Šiuo metu kviečiame įsigyti baltas vidaus duris su 15% nuolaida (kodas – Rugsejis2019).

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian