Aukštyn

Beapvadinės ir nematomos durys medžio sienoje

virmantas 19 liepos, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Ar žinote, kad tikite, kad svajonės pildosi? Tikrai pildosi, tik reikia atsargiai svajoti 🙂

Namai, į kuriuos Jus pakviesime, atrodo, lyg svajonė, kurioje gyvena keturių asmenų šeima. Turėjome garbės prisidėti prie šio namų interjero kartu dirbdami su interjero dizainerėmis Audrone Ambraziene ir Daiva Pocevičiene. Labai tikimės, kad Jums patiks, kaip ir mums patinka.

 

Kiekvieni namai turi savo išskirtinumus, kurie atspindi šeimos poreikius, įpročius, gyvenimo būdą, kt. Šie namai puikiai atitiko šeimos poreikius ir nereikalavo esminių pokyčių išplanavime. Viskas, ko reikėjo šeimai – esamą erdvę įprasminti ir išryškinti. Tai puikiai padarė natūralios medžiagos – šviesinto ir kietinto ąžuole parketlentė, akmens vaizdo plytelės, granitas, natūralūs atspalviai.

Šis namas turi du aukštus, todėl viso namo plotas 171 m2. Kaip matote iš nuotraukų, pačiuose namuose išlaikytas subtilus, švarus klasiškas stilius, tačiau atsižvelgta į kokybę medžiagų, kurios buvo naudojamos. Dėl šios priežasties, pagrindinė TV svetainės siena ir lubos suformuotos iš natūralios ąžuolo faneruotės plokštės. O mes džiaugiamės svarbiu indėliu – sienoje „paslėptos“ durys į darbo kambarį.

Toliau kylant į antrą aukštą, galite matyti, jog laiptinės siena akcentuojama padengiant matiniu su poliruotu reljefu bei akmens masės plytelėmis. Taip išryškinamas tvirtumas ir ilgaamžiškumas namuose, kuriuose šeima nori pasilikti ilgam bei kurti savo laimę.

Galiausiai, norime pastebėti, jog šiuose namuose korpusinių bei minkštų baldų spalvos yra šviesios, natūralios, o pirmo aukšto spalvų derinį atgaivina žalios spalvos pustoniai. Tą patį lengvumą galite rasti ir antrame aukšte, tiek miegamajame, tiek vonioje. Džiaugiamės, jog vis daugiau namų savininkų ieško įvairių sprendimų, o mes džiaugiamės galėdami prisidėti durų sprendimais, kurie kiekvieniems yra skirtingi ir tuo ypatingi.

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian