Aukštyn

Biuras kitaip ir nematomos durys

virmantas 8 gegužės, 2020 0 comments

Mieli E-durys draugai,

Jūs jau žinote, kaip mes džiaugiamės galimybe dirbti su interjero dizaineriais, kurie kiekvienus namus paverčia išskirtiniais ir neeiliniais. Šį kartą džiaugiamės prisidėję su nematomų durų įrengimu prie ofiso, kuris, mūsų akimis tikrai išskirtinis. Visus kviečiame užsukti į SKYTECH biurą, kuris buvo įrengtas dizainerių Vaidos Atkočaitytės ir Akvilės Myško-Žvinienės.

„Tiesą sakant, tik nedaugelis gyvena šiandien. Dauguma rengiasi gyventi vėliau.“ Dž. Sviftas

Žinome ir visiems rekomenduojame mėgautis šia diena, nes tik šiandien yra rojus, o vakar ir rytojus neegzistuoja, todėl mėgautis šia akimirka – pats didžiausias malonumas, tačiau tam, kad pasiekti šią ekstazę, reikia susikurti gerą ir malonią erdvę. Todėl gyvenantiems tiek šiandien, tiek žvelgiantiems į rytojų buvo įrengtas Skytech biuras Vilniuje.

Pasak dizainerių Vaidos ir Akvilės, novatoriškas interjeras, atspindintis įmonės požiūrį į verslą – noras visada būti žingsneliu rytdienoje. Technologijų pasaulyje save pozicionuojantis, tai neišvengiama būtinybė, todėl pagrindinis tikslas kuriant interjerą buvo funkciškai ir neįprastai išspręsti „gyvenamojo“ ofiso erdves.

Beveik 95 kv.m. plote susipina koridoriaus, poilsio, šešių darbo vietų, posėdžių kambario (su sienoje integruotomis lovomis) ir vonios kambario zonos, kurios atskirtos stiklinėmis ir gipsinėmis pertvaromis, sukuria tiek bendras zonas leidžiančias bendrauti, tiek uždaras erdves, sukuriančias galimybę turėti privatumą. Interjero koloritą bei elementų lekalias formas padiktavo įmonės firminis stilius.

Dominuojanti balta spalva erdvei suteikia estetinio preciziškumo; juoda spalva biure paryškina zonas, bei pabrėžia formas; žalios spalvos elementai pagyvina achromatinių spalvų interjerą. Geometrinė pertvarų, baldų, aksesuarų formų sintaksė kuria futuristinį interjerą. Kompiuteriškos rutinos kupinoje darbo aplinkoje sukurtas netradicinis ofiso interjeras, leidžia atitrūkti nuo realybės ir kasdieniškumo.

Taip į ateitį mes atvėrėme duris visiems, kurie atvyksta į kompanijos SKYTECH biurą (o per jas  akimirką užtrunki nukeliauti į ateitį). Kartu su dizainerėmis priimtas sprendimas biure įrengti nematomos duris, kurios neturi spynos, tapo puikia alternatyva, todėl ją pritaikėme ne viename biure, nes pasirodo, funkcionalumo nepraranda. Priešingai, tai tampa originaliu sprendimu. Juk viskas, kas paprasta – originalu, tiesa?

 

Visuomet pasirengę Jums padėti,

E-durys

lt_LTLithuanian