Aukštyn

Dažytos baltos durys iki lubų

virmantas 1 rugpjūčio, 2019 0 comments

Mieli E-durys draugai,

Dar vieni namai praveria savo duris, kad pasidžiaugtume jų transformacija, prie kurios ir mes prisidėjome įrengdami dažytas baltas duris iki lubų. Šie namai mums priminė, kad: 1) nieko nėra pastoviau už pokyčius; 2) mes galime keistis ir viskas dažnai išeina tik į gerą ir į grožį. Kartą kažkas labai protingai pasakė: “Tas, kas mato grožį, tame žmoguje daugėja grožio.”

Šis namas egzistuoja ne vieną dešimtmetį ir buvo įrengtas bei pastatytas 1996 m. Todėl interjero dizainerės ėmėsi darbo ir iš pagrindų pakeitė viską, todėl tai, ką matote nuotraukose – naujas kūrinys, vertas aplodismentų.

Tai 83,76 m2 dydžio, 3 aukštų kotedžas, kuriame vyrauja daug pastelinių, neryškių spalvų tonų, tačiau baldai – kambarių akcentai. Taip pat kviečiame atkreipti dėmesį į puikiai įrengtą pertvarą svetainėje, kuri ne tik sumaniai padalino erdvę, bet ir tapo puikiu kūrybišku (o gal ne menišku?) akcentu.

Nesame tikri, ar ir jums, bet mums šie namai – estetikos, kurioje ir slypi paprastumas bei grožis, įsikūnijimas. Nieko čia nėra per daug, tik taiklūs bei išraiškingi ir funkcionalūs baldai bei interjero detalės.

Ta pati švarą bei estetika vyrauja ir miegamuosiuose, esančiuose 3 aukšte (kuo arčiau dangaus), o juose taip pat galite pastebėti dažytas baltas duris, kurias įrengėme su dizainerėmis nusprendę, jog jos turi siekti lubas, taip pat didindami erdvę bei išvengiant apvadų.

Galiausiai, džiaugiamės, kad šie namai priklauso gražiai šeimai, kurios pasaulios toks pat gražus, kaip ir jų vidus.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS.com

lt_LTLithuanian