Aukštyn

Duris atvėrę „Pušų šešėlyje”

virmantas 10 balandžio, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Kam mums reikalingi namai, jeigu juose negalime praleisti laiko? Kam juos įrenginėti ir padaryti maloniais gyvenimui, jeigu neišnaudojame visų jų privalumų? Šis laikotarpis yra pats geriausias metas sustoti ir pamatyti, kaip jie įrengti, todėl mes kviečiame į dar vieną idėjų “kalvę” “Pušų šešėlyje”, kurią įgyvendino interjero dizainerės Daiva Pocevičienė ir Audronė Ambrazienė, o mes džiaugiamės galėję prisidėti prie šio projekto įdiegdami faneruotas lauko duris.

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas

Užduotis, kurią išsikėlė sau interjero dizainerės kuriant namo interjerą – suprojektuoti  patogiai gyvenamas erdves. Vienas iš žingsnių, kurių buvo imtasi – I a. atskirti prieškambarį nuo svetainės.

Darbo kambarys buvo įrengtas pagrindinėje namo erdvėje esančioje antresolėje. Antresolės ir atviros laiptinės turėklai buvo suprojektuoti iš stiklo, o pirtyje įrengta stiklo siena.

Antrajame aukšte rasite šeimininkų miegamąjį ir vonios kambarį, kurie buvo apjungti ir kartu atskirti  skaidria stiklo pertvara. Taip pat buvo suprojektuota drabužinė, o jaunuolio kambarys buvo padidintas sujungus du šalia esančius kambarius. Visos interjero medžiagos ir spalvos parinktos atsižvelgiant į bendrą namo nuotaiką, taip pat, kaip ir faneruotos lauko durys bei jų spalva.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS.com

 

lt_LTLithuanian