Aukštyn

Flamingo šokis Mažeikiuose bei klasikinės baltos durys

virmantas 27 kovo, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Kaip ir kiekvieną savaitę, taip ir šią, norime jus pakviesti į kas kartą skirtingus NAMUS, prie kurių prisilietė ir mūsų komanda. Šį kartą norime Jus pakviesti į Mažeikiuose esantį namą, kuris atrodo, lyg būtų iš kitos šalies, nes dizainas nustebino net ir mus. Jį kūrė interjero dizainerės Audronė Ambrazienė bei Daiva Pocevičienė, o mes įrengėme klasikinio stiliaus baltas duris.

Fotografijų autorius: Kęstutis Kurienius.

Kodėl tiek daug angliško stiliaus akcentų? Šeima gyvena tarp Londono ir Lietuvos, todėl interjeras turi angliškosios dvasios. Lakoniškos linijos, spalvinis sprendimas svetainėje-rusvi, žydri atspalviai su juodais potėpiais.

Namuose jau pastebėjote paveikslą, kurį nutapė Viktorija Labinaitė, kurio pavadinimas – ”Flamingų šokis”. Jis išsiskiria savo spalvine gama, todėl tapo namų akcentu. O E-durys akcentas – klasikinio stiliaus baltos durys.

Įžengę į miegamuosius pamatysite daug šiltos, medaus, smėlio spalvos su rusvai pilkais, violetiniais atspalviais. Interjero dizainerės parinko natūralias medžiagas: natūralios medienos plaušą, granitą, vertingus audinius.

Tėvų miegamojo lova sureikšminta, su aukštu galvūgaliu, o dukrų – klasikinės stilistikos, kambariai turintys savo spalvines gamas. O bendrose namo erdvėse matėte korpusinių baldų linijas, kurios yra gan griežtos, tačiau jas sušvelnino minkštų baldų išlenkti atlošai ir apvalus valgomojo stalas.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian