Aukštyn

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko duris?

virmantas 18 rugpjūčio, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Vasarai einant į pabaigą ir norui likti namuose vis didėjant, norime su Jumis pasidalinti patarimais apie tai, kas svarbu, renkantis lauko duris, kad jos tarnautų ilgai bei būtų pirkinys, kuriuos ilgai džiaugtumėtės.

  1. Visus mūsų klientus supažindiname su vienu iš svarbių akcentų – ar durys yra skirtos atlaikyti išoriniams faktoriams, kaip:
  • Lietus;
  • Sniegas;
  • Vėjas;
  • Ir kt.

Dėl to būtinai pasiteiraukite gamintojo ir atkreipkite dėmesį, kad įrengiant jas, būtų panaikintas šalčio tiltas, kuris padeda taupyti šilumą.

  1. Atkreipkite dėmesį į tai, kuo durys yra dažytos, padengtos. Jeigu renkatės metalines duris, teikite pirmenybę dažytoms milteliais, o ne skystais dažais. Mat pirmasis variantas kur kas ilgiau išsilaiko ir geriau apsaugo metalinius paviršius nuo atmosferos poveikio ir drėgmės.
  2. Montuojant duris, atkreipkite dėmesį į sandarumą ir ertmių užpildymą, tiek viduje, tiek išorėje, nes tai įtakos šilumos sulaikymą. Įsitikinkite, kad pasirenkate patirtį turinčius meistrus šiam darbui.

  1. Pasirūpinkite papildoma durų apsauga nuo atmosferos poveikio. Lauko durys iš išorės turėtų būti apsaugotos, įrengiant verandą ar bent jau stogelį virš durų. Įrengę verandą, išvengsite didelio temperatūrų skirtumo tarp lauko ir patalpos.
  2. Reguliariai vėdinkite patalpą. Tai svarbu drėgmės lygio sumažinimui ir temperatūrų šuolių išvengimui. Tiek vidinėje, tiek išorinėje lauko durų pusėje. Panašias rekomendacijas pateikia ir langų gamintojai, nes langai taip pat patenka į ribinę namų-lauko zoną.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian