Aukštyn

Jaukus ir gražus vyriškas guolis su baltomis dažytomis durimis

virmantas 13 kovo, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Kuomet turime galimybę būti namuose, būkime 🙂 Tai puikus laikas pagalvoti, kaip juos padaryti kuo jaukesnius, gražesnius, gal net perstumdyti baldus ar įsirengti naujas duris? Kiekviena situacija turi tiek pliusų, tiek minusų, tad pasinaudokime pozityvia jos puse. O mes savo ruoštu pasidalinsime nauju interjeru, kurį kūrė interjero dizainerės Audronė Ambrazienė ir Daiva Pocevičienė. Šį kartą nuo jaukių šeimos namų – prie jaukių vyro namų.

Stilingas, minimalus, griežtas ir lengvas. Tokią užduotį išsikėlė pačios sau interjero dizainerės Audronė ir Daiva. Užsakovui reikėjo erdvės, kurioje tilptų svetainė, virtuvė, mini prisėdimas užkąsti ir mini darbo stalas.

Vyrauja pilkos, vyriškos spalvos, kurias sušildo šviesaus ąžuolo grindys ir detalės balduose. Kadangi miegamojo erdvė maža, todėl jis supjektuotas šviesus, tačiau akcento reikėjo.

Juo tapo akcentuotas tamsiai pilkas galvūgalis. Sanmazgio spalvinis sprendimas toks pat kaip ir viso buto – pilkos plytelės, balta keramika, medžio imitacijos dušinė ir spintelė po kriaukle. O mes įrengėme baltas dažytas duris, kurios kuo puikiausiai prisiderino prie viso interjero.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS.com

 

lt_LTLithuanian