i viršų

Tinklaraštis

Ką mes išmokome apie skandinaviško stiliaus duris?

Mieli E-durys draugai,

Tiek daug metų mūsų asortimente vyrauja skandinaviško stiliaus durys ir jos – TOP 3 perkamiausių durų sąraše. Tad ką mes išmokome ir sužinojome apie per daugiau nei 10 metų?

Suomija, Švedija ir Danija – jau daugiau nei penkiasdešimt metų skandinaviško dizaino lyderės. Pagrindiniai skandinaviško stiliaus bruožai – Šiaurės Europos tradicija, natūralių gamtinių medžiagų naudojimas ir paprastos formos.

Skandinaviškas interjeras išskirtinis – jis paprastas, funkcionalus bei ypatingai estetiškas. „Žmogus turi jausti grynos medžiagos šilumą”, – pabrėžia beveik visi skandinavų dizaineriai. Galbūt todėl šį stilių šiandien pamėgo miesto žmonės, ieškantys komforto, o kartu besiilgintys paprastumo bei natūralumo. Vyraujančios spalvos – šviesios pastelinės arba tiesiog balta.

Dažytos durys

Itin kokybiškas ir vizualiai efektingas dažytas duris žmonės mielai stato ištaigingose vilose ir kukliuose vasarnamiuose, erdviuose stilinguose namuose ir nedideliuose jaukiuose butukuose. Jos dažnai pasirenkamos atnaujinant senus gyvenamuosius objektus. Dažytų durų užpildai gaminami iš medžių dulkių plokščių, o užpildų rėmai – iš medžio masyvo, pagal specialią technologiją „Sumuštiniai“. Šie itin ilgaamžiai ir patikimi rėmai leidžia išvengti bet kokio konstrukcijos judėjimo ar susisukimų. Užpildus ir jų rėmus bei kitas detales, pvz., stiklinių durų groteles, gruntuojamos ir dažomos atskirai, po to gaminys yra surenkamas. Tai neleidžia atsirasti plyšiams tarp už[ildų ir rėmų, kas yra ypač svarbu, jei durys dažytos ne balta spalva. Šių gamybos subtilybių dėka mūsų dažytos durys yra itin ilgaamžės, nereikalauja priežiūros.

P.S. Durys gaminamos tik iš natūralių ir gamtai draugiškų medžiagų.

E-durys skandinaviško stiliaus durų modeliai.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-durys

Įvertinimas
[Total: 0    Average: 0/5]
Kur mus rasti?