Aukštyn

Kaip kuo efektyviau išnaudoti namų erdvę?

Lina Nikitinaitė 20 balandžio, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,
Nuoširdžiai džiaugiamės, jog skaitote mūsų įrašus, nes kiekvieną kartą stengiamės pasidalinti idėjomis, patarimais ar interjero sprendimais. Šį kartą bendradarbiaudami su interjero dizainerėmis Vaida Pocevičiene ir Audrone Ambraziene norime Jus pakviesti į namus, į kuriuos buvo daug naujovių įsileista, o kartu ir nematomos durys su stiklu.

Kuriant dizainą šiems namams, interjero dizainerėms buvo iškelta pagrindinė užduotis – pakeisti visą buto išplanavimą, suprojektuoti patogesnį patalpų išdėstymą. Ši užduotis pareikalavo laiko bei kūrybinių idėjų, kurių rezultatu galime džiaugtis ir mes, nes drauge radome sprendimą, kaip erdvę padidinti galėtų nematomų durų įkomponavimas.

Tačiau teko išversti visas sienas, išskyrus komunikacijų. Todėl buvo performuotos naujai visos erdvės, sumontuota nauja šildymo sistema, sumontuotas jūrinis akvariumas, biožidinys.

Ieškant spalvų sprendimų, kad erdvė atrodytų moderni, tačiau tuo pačiu ir klasiška, buvo pasirinktos foninės spalvos juoda-balta, o jas papildė ryškių spalvų potėpiai, kurias galite pastebėti ir miegamaje, tačiau didžiąją buto dalį užima svetainės ir virtuvės bendroji erdvė.

O mes labai džiaugiamės, jog galėjome vonioje įrengti nematomas duris su stiklu, kurios atliko tris funkcijas – atskyrė erdvę, ją padidino ir tapo veidrodžiu. Kadangi nematomos durys neturi kitoms durims įprastų staktų, todėl jos yra mažiau pastebimos bei suteikia patalpai daugiau erdvės, todėl galime džiaugtis jų funkcionalumu bei pritaikomumu.

Galiausiai, visuomet savo klientams primename, jog durys neturi tapti iššūkiu įrenginėjant savus namus. Priešingai, tai gali būti be galo funkcionali namų dalis, kuri ilgai tarnauja bei pasitarnauja, kaip, pavyzdžiui veidrodis. Niekuomet nebijokite teirautis ar pasidalinti savo idėjomis su mumis, nes turėdami ilgalaikę patirtį, visuomet esame pasiruošę Jums padėti.

 

Su džiaugsmu,

E-durys kolektyvas

lt_LTLithuanian