Aukštyn

Kaip prabangiai, bet nebrangiai papuošti namus

virmantas 3 lapkričio, 2019 0 comments

Mieli E-durys draugai,

Orui atvėsus, namuose taip gera ir jauku būti, sušilti po pledu, tiesa? O dar smagiau, kuomet namai yra gražūs ir atrodo prabangiai, tuomet ne tik draugus smagu pasikviesti, bet ir patiems susirangius smagu į savo aplinką žiūrėti. Leiskite pasidalinti, kaip mes namuose gudraujame, kad jie būtų prabangiai, bet nebrangiai, gražūs.

Turėkite ir brangių, ir pigesnių daiktų. Jei norite, kad jūsų namai atrodytų taip, tarsi būtumėte išleidę nemažą sumą pinigų, tikrai nereikia, kad išties išleistumėte. Pagrindinė taisyklė – žinoti, į ką investuoti, o kokiems daiktams galima ir pataupyti.

Dekoracijų galite paieškoti ir per akcijas ar sendaikčių krautuvėlėse – galima rasti tikrų lobių, o sofą, lovą ir kilimą verta pirkti kokybiškus bei ilgam laikui.

Rinkitės klasiką. Ar kada nors pastebėjote, kaip dauguma aukščiausios klasės namų yra klasikinio stiliaus, be didelių įmantrybių? Prabangos įspūdį sukursite pasirinkdami neutralius grindų, šviestuvų, apmušalų atspalvius, o kitas spalvas naudosite tik kaip papildomas.

Durys. Kad ir koks tai būtų elementarus namų elementas, tačiau tai labai svarbi interjero detalė, todėl išsirinkite savo namams tinkamiausias vidaus duris, kurios gali būti nematomos, skandinaviško stiliaus ar kt.

Detalės, detalės. Kažkas pasakė: „Velnias slypi detalėse”, tad atkreipkime dėmesį į jas, kuomet fotelis atrodo niūriai ir netraukia maloniai prisėsti, situaciją taisykite geros kokybės, tinkamomis pagalvėlėmis. Beje, vos panorėję galėsite pakeisti pagalvėlių užvalkalus ir interjeras įgaus visai kitą nuotaiką. Nepamirškite žvakių, knygų ir kitų smulkių dekoracijų, kurios gali suteikti prabangos įspūdį. Tačiau labai svarbu neperspausti, kitaip rizikuojate pasiekti priešingą efektą.

Augalai. Niekas taip nepadės sukurti jaukumo ir prabangos kaip augalai. Paprasta, ar ne? Patikėkite, jie sukuria ypatingą atmosferą bet kur. Ir visai nesvarbu, ar tai dideli, ar maži augalai, svarbiausia, kad būtų prižiūrėti ir gyvi. Venkite dirbtinių gėlių, nebent jos yra itin kokybiškos. Ir atminkite, jei jūsų dirbtiniai augalai namus puošia daugiau nei 5 metus, reikėtų jų atsikratyti – jie dulkėti, tikėtina, turi pažeidimą ir akivaizdu, kad yra dirbtiniai, nes gamybos technikos kinta ir gamina vis labiau tikroviški. Beje, jei pamerksite gėlių į vazą, namai iškart įgaus kitą atmosferą.

Linkime Jums gerų jausmų ir gražių vaizdų Jūsų namuose,

E-durys

lt_LTLithuanian