Aukštyn

Kokią durų staktą pasirinkti?

virmantas 10 liepos, 2020 0 comments

Mieli E-durys draugai,

Faneruotų durų staktą galima rinktis iš trijų variantų: stakta be apvadų, stakta su vienos pusės apvadais ir reguliuojama stakta. Kurią pasirinkti?

Stakta be apvadų standartiškai gaminama 100 mm pločio. Tokį variantą dažniausiai renkasi, kuomet sienos yra labai storos ir durys montuojamos  angos viduryje. Šiuo atveju jums nereikia mokėti už platesnę staktą ir nereikia apvadų, tačiau reikia pataisyti angokraščius su gipso kartono plokšte arba tinku.

Stakta su vienos pusės apvadais standartiškai gaminama 100 mm pločio ir 75 mm pločio apvadais. Tokį variantą dažniausiai renkamasi, kuomet sienos yra labai storos ir durys montuojamos prie angos krašto. Šiuo atveju jums nereikia mokėti už platesnę staktą ir užtenka tik vienos pusės apvadų, tačiau reikia pataisyti vienos pusės angokraštį su gipsokartono plokšte arba tinku.

Reguliuojama stakta su apvadais iš abiejų pusių. Tai plačiausiai naudojama stakta, nes nereikia atlikti jokių papildomų statybinių darbų po durų montavimo. Durys su reguliuojama stakta statomos po visų statybinių darbų ir ant paklotų grindų.

Tačiau jeigu turite klausimų, mes visuomet esame pasiruošę padėti,

E-durys.com

lt_LTLithuanian