Aukštyn

Lauko durys A++ namui

virmantas 22 spalio, 2023 0 comments
Lauko durys Thermo 1378x700
Sukaupta patirtis

Sukaupta patirtis

durų segmente

Asmeninė kosnsultacija

Asmeninė kosnsultacija

techniniai sprendimai

Inovatyvus produktas

Inovatyvus produktas

išmaniam namui

Patikimas gamintojas

Patikimas gamintojas

Durų gamybos lyderis

Šilumos izoliacija pagal poreikį

Išorės durys ne tik estetiškos, bet ir atlieka labai svarbią funkciją. Tai – sulaikyti šilumą pastato viduje. Dėl šios priežasties visos lauko durys turi šilumos izoliacijos parametrus. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo sudėtinga, todėl savo klientams parengėme 4 energiją taupančius paketus, kuriuose tiesiog nurodyta, kokia šilumos izoliacija idealiai atitiks jūsų poreikius. Galite pasirinkti bet kurį iš paketų, nepriklausomai nuo to, kokią PORTA THERMO kolekciją ketinate įsigyti. Jei iš pat pradžių investuosite į geresnes namo šilumos izoliacijos savybes, ateityje sutaupysite pinigų šildymui ir vėsinimui. Žiemą jūsų namuose bus jaukiai šilta, o vasarą – maloniai vėsu.

KURĮ ENERGETIŠKAI EFEKTYVŲ PAKETĄ RINKTIS?

Įsigydami išorines duris su mažiausiu įmanomu šilumos perdavimo koeficientu (Ud) pagerinsite savo namų šilumos izoliaciją. Kuo šis parametras mažesnis, tuo didesnis jūsų durų energinis efektyvumas, o tai reiškia, kad gerokai sutaupysite šildymo išlaidų. Svarbiausia prisiminti štai ką: kuo mažesnis Ud šilumos perdavimo koeficientas, tuo geresnė durų šilumos izoliacija. Kuo mažiau, tuo geriau! Energiškai efektyvių A++ namų durų šilumos izoliacijos koeficientas turėtų būti ne didesnis kaip Ud = 1,2 W/M2K. Jei norite žiemą sutaupyti daug pinigų – rinkitės PREMIUM ENERGY energinio efektyvumo paketą su mažiausiu šilumos perdavimo koeficientu.

OPTIMUM, OPTIMUM ENERGY ir PREMIUM ENERGY paketų mažesnės Ud vertės buvo pasiektos dėka unikalios ir itin patvarios bei šilumą izoliuojančios kompozitinės konstrukcijos.

KOKIA YRA PORTA THERMO DURŲ KONSTRUKCIJA?

Priklausomai nuo energinio efektyvumo paketo, PORTA THERMO turi varčios konstrukcijos rėmą: medinį – STANDARD arba kompozitinį – kitų trijų: OPTIMAL, OPTIMAL ENERGY, PREMIUM ENERGY.

Visų PORTA THERMO durų varčių apvalkalas yra 0,6 mm cinkuoto plieno lakštas, padengtas oro sąlygoms atsparia PVC plėvele. Visų varčių užpildas – PUR (poliuretano) putos, kurios ne tik pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis, bet ir tvirtai sujungia visą konstrukciją.

STANDARD turi plieninę staktą, OPTIMUM ir OPTIMUM ENERGY – tvirtą aliuminio staktą, o PREMIUM ENERGY – atspariausią ir geriausiai šilumą izoliuojančią SolidTherm kompozito staktą.

SPECIALIAI SUKURTAS SolidTherm KOMPOZITAS

Naudodami unikalią kompozitinę konstrukciją galėjome sukurti duris, pasižyminčias mažu šilumos pralaidumu ir todėl didesniu energijos vartojimo efektyvumu.

Mūsų kompozitas yra specialiai sukurtas ABS ir stiklo pluošto mišinys, suteikiantis durų konstrukcijai didelį standumą, ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Jis suteikia durims puikią šilumos izoliaciją ir kartu išlaiko jų lankstumą.

Dėl didelio tvirtumo šis modernus kompozitas naudojamas automobilių technikoje arba medicinoje. Tai medžiaga, turinti vadinamąją ,,atmintį”. Smūgio atveju ji nesideformuoja visam laikui ir grįžta į pradinę formą. Kompozite nėra biologinės kilmės priemaišų, todėl jis nesugeria vandens, išlieka labai stabilus ir neišbrinksta. Tai 100 % perdirbama medžiaga.

KODĖL SolidTherm KOMPOZITAS YRA GERIAU NEI MEDIS?

Galbūt sunku patikėti, bet kompozicinės durys yra ekologiškiausios lauko durys! Kodėl? Kompozitas – tai stiklo pluošto ir ABS mišinys, kurį galima 100 % perdirbti. Kitaip nei medinė konstrukcija, kuri yra įmirkyta klijais ir, deja, neperdirbama.

Be to, kompozitinės konstrukcijos durys yra 10 kg lengvesnės už medines duris, tačiau išlaiko dideles tvirtumo savybes.

Kompozitinė medžiaga nesugeria drėgmės ir nesideformuoja nuo temperatūros svyravimų. Kompozitas taip pat nėra linkęs deformuoti durų kampų, kaip nutinka medinių konstrukcijų durims, kai jos kurį laiką naudojamos. Taip užtikrinama, kad durys išliks sandarios ilgus metus.

ENERGIJĄ TAUPANČIOS DURYS YRA GERAS PASIRINKIMAS

Renkantis išorines duris verta investuoti į tas, kurios pasižymi geriausiomis termoizoliacinėmis savybėmis, pavyzdžiui, su PREMIUM ENERGY paketu. Dėl to ateityje gerokai sumažės išlaidos šildymui. Tokios durys taip pat užtikrins malonią vėsą jūsų namuose vasarą.

Profesionaliai sumontavus trijų sluoksnių sandarinimo sistemą, durys taps vertikalia šilumos izoliacija. Dėl to padidėjęs sandarumas labai svarbus ekologiškų ir pasyviųjų namų statybai. Dėl to sumažėja jūsų namų ūkio anglies dioksido pėdsakas, nes sumažėja šilumos poreikis.

Teisingai pasirinkę, turėsite įtakos klimatui – į atmosferą išleisite mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų ir prisidėsite prie artimiausios aplinkos oro taršos mažinimo. Ir, svarbiausia, ilgainiui sutaupysite pinigų šildymui ir geresnių durų įsigijimui. PORTA THERMO yra geriausias pasirinkimas.

Reikia konsultacijos, susisiekite

Galerija

Produktų kokybės lygmuo

 • Essential
 • Standart
 • Standart +
 • Premium
Išskirtinės durys derančios tiek prie modernaus tiek klasikinio stiliaus.
 • Pristatymas
  8 – 12 sav.

 • 2 metų
  garantija

 • Paprastas
  montavimas

 • MAX aukštis 2,4 m

Reikia konsultacijos, susisiekite

Post a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian