Aukštyn
e-durys

Susikūrėme daugiau
nei prieš 10 metų.
Per šį laikotarpį
tapome patikimais architektų ir interjero dizainerių partneriais.

Mes

Domėdamiesi šiuolaikinio dizaino tendencijomis, vieni pirmųjų Lietuvos rinkoje sukūrėme unikalų produktą – NEMATOMAS DURIS. Tai mūsų durys Nr.1 – populiariausios šiuolaikiniame interjere.

Durų dizainas gali transformuoti ar net suteikti išbaigtumo namų erdvei. Nubrėžti ribas tarp privatumo ir atvirumo, tarp jaukumo ir ekscentriškumo. Bendradarbiaudami su interjero specialistais, šiandien galime sukurti Jums tai, kas įkvepia skirtingus pojūčius.

Vertybės

Lankstumas

Turėdami lanksčią gamybinę bazę, galime įgyvendinti individualius durų sprendimus. Durų dizaino ir funkcionalumo paskirtis – kurti jūsų namų gerovę: patogumą, jaukumą ir estetiką. Siekiame, kad mūsų produktai užtikrintų jūsų gyvenimo kokybę.

Kokybė

E-durys rinkoje dirba daugiau nei 10 metų. Per šį laikotarpį sukūrėme savo darbo ir gamybos principus, kurie garantuoja aukštą produktų ir klientų aptarnavimo kokybę. Mes norime, kad jūs jaustumėtės saugiai: produktams suteikiame garantijas ir kokybišką priežiūrą.

Technologijos

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybių lanksčiau prisitaikyti prie Jūsų poreikių namų erdvei. Atsižvelgdami į erdvės estetikos sumanymus ir privatumo poreikius, pritaikome skirtingus durų technologinius sprendimus.

Specialistams

Mums svarbu suprasti kiekvieno specialisto poreikius Ir tiksliai bei kokybiškai juos įgyvendinti. Esame dėkingi architektams ir interjero kūrėjams už galimybę dalyvauti kuriant namų erdvę. Tai skatina mus augti, tobulėti, suteikia patirties ir žinių.

Draugai

Mūsų draugai

Interjero studija Toota

Architektė Justė Žibūdienė
www.toota.lt

Di studija

Dizainerė Katerina Dilininkaitienė

www.distudija.lt

Dizainerė Vita Puronienė
www.vitossvetaine.lt

Dizainerė Šarūnė Šaltenė
www.casamia.lt

Dizainerės Daiva&Audronė
Daiva&Audronė

Interjero dizaino studija 9design
9DSIGN

Interjero namai Flamingo
Flamingo

Dizainerė Rūta Vaškelytė- Zaveckė
Interjero studija Estilo

Interjero dizaino studija KM interiors

Interjero dizaineriai

,,Dizaino grupe”

dizainogrupe.lt

INTERJERO KŪRYBOS NAMAI

,,Design of dream”

designofdream.lt

lt_LTLithuanian