Aukštyn

Nematomos durys interjere

Lina Nikitinaitė 24 liepos, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Mūsų visų džiaugsmui ir vėl pristatome nuostabų interjerą, kurį taip gražiai įrengė mus kas kart žavinčios interjero dizainerės Audronė Ambrazienė bei Daiva Pocevičienė. Šį kartą mums džiaugsmas kartu su dizainerėmis pakilti į 13 aukštą, kuriame yra butas su nuostabiu vaizdu į Vilniaus panoramą bei kuriame gyvena 3 asmenų šeima.

Kas šiame bute išskirtinio? Pradėkime nuo mūsų ir mūsų klientų taip mėgstamų nematomų durų, kurios visiškai pakeičia interjero įvaizdį, kadangi nėra įprastų akiai durų staktų, būtent todėl interjero dizainerės nusprendė, jog dėl panaudotų nemažai veidrodžių ir veidrodinių paviršių, nematomos durys puikiai atliks savo funkciją.

Kokius pokyčius atliko dizainerės Daiva ir Audronė šiame bute? Jos pabrėžė, kadangi butas buvo renovuojamas, savininkai norėjo, kad jis būtų kuo šviesesnis, todėl čia puikiai tiko didelio formato akmens vaizdo plytelės. Tai be galo puikus ir praktiškas derinys namose, kurie, nors ir pakankamai dideli (90 kv. m.), tačiau su optinėmis galimybėmis tampa dar didesniais.

Šeimininkų pageidavimu, buvo perstatytos sienos ir suformuotos koridoriaus, svetainės, virtuvės ir san. mazgo naujos erdvės., todėl virtuvė įgavo minimalistinio stiliaus apraiškų bei buvo apjungta su svetainės erdve. Tai puikus sprendimas išsaugoti privatumui, tačiau pačią erdvę padaryti kuo didesne ir patogesne judėjimui.

Esame labai laimingi ir dėkingi, kad turėjome galimybę tapti šio interjero dalimi bei įrengti kiekvienai erdvei nematomas duris, kurios puikiai padailino interjerą.

 

Daugiau interjerų su nematomomis durimis rasite čia:

Beapvadinės ir nematomos durys medžio sienoje

Kaip kuo efektyviau išnaudoti namų erdvę?

Ar greitai galima nukeliauti į ateitį per nematomas duris?

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian