i viršų

Tinklaraštis

NEMATOMOS DURYS su stiklu – retenybė ar būtinybė?

Mieli E-durys draugai,

Vientisumas – vienas svarbiausių dalykų, ypatingai nedidelėse patalpose. Šį kartą kartu su dizainerėmis Daiva Pocevičiene ir Audrone Ambraziene dalyvavome mažo buto dizaino kūrimo procese ir labai džiaugiamės, jog šio buto interjere yra matomos nematomos duris su stiklu, todėl patys savęs klausėme matydami procesą: tai tiesiog retenybė ar galėtų būti būtinybė?

 

Interjeras, kurį matote, gavo pavadinimą “Ramybė”. Iš vienos bendros erdvės suprojektuotos atskiros  erdvės – svetainė s

u virtuve, miegamojo kambarys ir drabužinė. Virtuvės zona buvo šiek tiek padidinta neišnaudoto koridoriaus sąskaita. Spalvos parinktos  šviesios – rusvos, pilksvos, gelsvos. Rastas puikus sprendimas erdvei praplėsti ir durims paslėpti – panaudota daug veidrodžių.

Būtent šio architektūrinio sprendimo metu, kuomet yra reikalingas estetiškai švarus sprendimas, t. y., kai durys turi susilieti su siena ar būti akcentuojama tik varčia be papildomų durų elementų, į pagalbą skuba itin originalios bei modernios berėmės arba nematomos durys.

 

„Mūsų nematomos durys „Integro“ pačios savaime idealiai įsiliejo į interjero aplinką, – sako direktorius V. Baronaitis. – Tokios durys nematomomis tampa dėl specialios aliuminio staktos, kuri paslepiama po tinku ar gipso kartonu ir nudažoma tais pačiais dažais kaip siena.“ Todėl jeigu ieškote durų sprendimo, ypatingai mažai patalpai, gali neabejoti, jog nematomos durys bus puikus pasirinkimas.

Visuomet pasiruošę padėti,
www.e-durys.com
Įvertinimas
[Total: 1    Average: 5/5]
Kur mus rasti?