Aukštyn

Nematomų ir stumdomų durų tandemas – puikus sprendimas mažoms erdvėms

virmantas 26 vasario, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Kartu su Jumis norime pasidžiaugti, o gal net ir įkvėpti, pasidalindami projektais, prie kurių teko prisidėti. Šį kartą – nauja ofiso erdvė, kurioje pritaikėme nematomų ir stumdomų durų tandemą, kurios puikiai tiko mažai erdvei (beje, tinka bet kuriai mažai erdvei). Už galimybę prisidėti prie šio interjero esame dėkingi interjero dizainerėms Akvilei Myško-Žvinienei bei Vaidai Atkočaitytei.

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas.

Po dizainerių įgyvendintų idėjų, šioje patalpoje atsirado preciziška ir tiksli darbo erdvė, skaičių ir dokumentų pasaulyje šešias dienas per savaitę gyvenančiam moterų kolektyvui. Žinome, jog nemenku iššūkiu tapo 67,2 kv. m. erdvėje suformuoti ergonomiškas, funkcionalias darbo vietas 8 asmenims bei poilsio ir virtuvės zonas.

Darbo zonų (kartu ir vizualiai praplečiant erdvę) atskirimui buvo naudojamos stiklinės pertvaros, kurios ne tik funkciškai ir vizualiai padalino pagrindinę erdvę į penkias zonas, bet kartu ir slopina garsą.

Pasak interjero dizainerių Akvilės bei Vaidos, pagrindinis uždavinys sau ir pažadas užsakovams buvo sukurti jaukią namų atmosferą. Pagrindinis bendros darbuotojų zonos akcentas – stikliniai kubai, kuriuose sukomponuoti dirbtiniai augalai. Be augalų interjere, namų jaukumo atmosferą kuria paveikslai, kurie yra įmontuoti spintose ir atlieka varstomų durelių funkciją (paveikslų autorius – Donatas Jankauskas). Interjere dominuoja achromatinės spalvos, kurias papildo spalvoti akcentai. Pagrindines interjero spalvas – pilką ir raudoną – padiktavo reprezentacinės įmonės spalvos. Paveikslams parinktas koloritas atsikartoja kituose interjero elementuose – kėdėse, minkštuose balduose, rankenose ir t.t. Interjere didelis dėmesys skiriamas dirbtinio apšvietimo parinkimui. Pagal funkciją numatytas apšvietimas yra dviejų tipų – pagrindinis (darbo vietų) ir papildomas – akcentinis (paryškinantis pagrindinius interjero elementus – augalus ir paveikslus).

O paskutinėje nuotraukoje matote nematomų ir stumdomų durų tandemą, kuris mažoje erdvėje sutaupė dar daugiau erdvės, būtent dėl šios priežasties šios durys yra mylimos mūsų klientų, kurie jas užsisakinėja jau dešimt metų.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS.com

lt_LTLithuanian