Aukštyn

Pasiruošimas šventėms gali būti ir nebrangus

virmantas 1 gruodžio, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS,

Jau eglutės daugelyje miestų įžiebtos, nors dar tik gruodžio pirmoji diena. Kai kur iškrito sniegas, o kai kur dar ne, tačiau visos parduotuvės pasipuošė, lyg jau rytoj būtų Kalėdos. Kaip žinia, tam yra priežastis – tai, kas gražus, juk gali atsidurti ir jūsų namuose taip pat kuriam laikui, o tuomet nugulti į lentynas. O gal geriau tiesiog įsigyti geras duris, į kurias galėsite žiūrėti ištisus metus? 🙂

Suprantam, kad norite vis tik gražių namų, tačiau juos galima papuošti ir ne didelių išlaidų. Leiskite su Jumis pasidalinti mūsų atradimais:

  • Baltos gėlės – jos tinka net ir šventiniu laikotarpiu. Nepamirškite, gyvos gėlės neša geras emocijas į namus ir jos gali džiuginti Jus visus metus.

  • Staltiesė. Jeigu turite senolių, paprašykite jų staltiesės, kuri galėtų tapti jūsų namų akcentu. O jeigu neturite galimybės, tikrai rasite staltiesę, kuri tarnaus ilgus metus ir bus šventinio laikotarpio akcentu. Papuoškite stalą šventiniais indais ir šventės su džiaugsmus atkeliaus pas jus.
  • Puoškite eglutę džiovintais vaisiais ir jų girliandomis. Supjaustykite citriną, greipfrutą, apelsiną į žieveles ir pakabinkite ant eglutės. Nepamirškite cinamono lazdelių – bus gražu ir kvapnu. Beje, miške galite rasti ir konkorėžių 😉

  • Dovanos. Visi taupo, nori nustebinti dideliais pirkiniais, kurie gali turėti daug mažesnę vertę, nei dėkingumo laiškas, kuriam skirta daug laiko; rankų darbo riešutų sviestas pateiktas gražiame stiklainyje… Tai kas nuoširdus – apsimoka.

  • Galiausiai, naudokite auksinę spalvą savo namuose. Ji atrodo prabangiai ir sukuria šventinę nuotaiką, tik nepadauginkite, nes mažai – yra daug.

Visuomet pasiruošę padėti ir linkintys gero pasiruošimo,

E-DURYS.com

lt_LTLithuanian