Aukštyn

Paslėpti baldai bei durys – puikus būdas padidinti erdvę

virmantas 20 vasario, 2020 0 comments

Mieli E-durys draugai,

Nauja savaitė – naujos galimybės, idėjos ir pavasaris atrodo jau šalia. Džiaugsmo pilni, norime su Jumis pasidalinti dar vienu puikiu interjeru, kurį kūrė ir įgyvendino TOOTA, Justė Žibūdienė, Dominyka Šulcaitė. Mūsų džiaugsmus, šis puikus trio priėmė ir mus su nematomomis durimis į savo kompaniją, todėl norime su Jumis pasidalinti puikiai įgyvendintomis idėjomis 77 m2  ploto name.

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas.

Interjero dizainerės gavo užduotį, kuri buvo pakankamai sudėtinga įgyvendinti gyvenamame name. Pagrindiniu uždaviniu visame interjero projektavime tapo sudėtinga patalpų vidaus architektūra – stambiagabaritės kolonos, sijos, nevienodi langų aukščiai, siaura ilga virtuvės niša, nedidelis patalpų aukštis, kurį norėjosi išsaugoti ir sunkiai telpanti rekuperacinė sistema.

Po ilgo galvojimo, planavimo, derinimo, buvo nuspręsta viską išgryninti, ištiesinti, išlyginti, užmaskuoti – sukurti švarią erdvę.  Taip interjere atsirado integruoti baldai, sudarantys plokštumas, nematomos durys, lubų apjungimo detalės.

Būste dominuoja kontrastingos, grynos medžiagos ir spalvos: betonas, juodos ir baltos sienos, medžio paviršiai. Visame interjere keliauja tiesi linija, juosta, kuri ir buvo pagrindinė interjero idėja – vienur ji baldų rankena ar kojelės, kitur – lubų juosta ar lovos atkaltė.

Saikas ir minimaliai atvirai eksponuojami daiktai yra šio interjero sąlyga.

Visuomet pasiruošę padėti,

www.e-durys.com

lt_LTLithuanian