Aukštyn

Renkatės vidaus duris? Žvilgsnis į estetiką ir fukcionalumą

virmantas 15 rugsėjo, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Džiaugiamės, kad galime su Jumis pasidalinti mintimis apie vidaus iš vis skirtingos perspektyvos. Šį kartą žvelgiame į duris iš estetiko ir funkcionalumo pusės, kas yra, pripažinkite, didelis argumentas renkantis vidaus duris. 4 dalykai, į ką kviečiame atkreipti dėmesį.

Stilius – šarvuotų durų viduje rinktis nepatariame, dėl to, jog jas atidarinėti bus sunku, konstrukcija neįsipaišys ir neatrodys jaukiai, o ir pats šarvuotų durų konceptas namuose šiek tiek nelogiškas. Namams dažniausiai žmonės renkasi medines duris. Jų yra visokių variacijų. Galite jas daryti pagal užsakymą arba įsigyti parduotuvėje. Spalvas derinkite pagal sienas ir lubas (pritarimas arba kontrastas). Taip pat pagalvokite, gal pirkimas vienodų durų puiki išeitis interjerui?

  • Staktos aukštis – į tai kviečiame atkreipti dėmesį remonto atveju, kadangi statybose viskas būna pagal standartą. Staktų po remonto jokiu būdu nežeminkite ir galvai palikite bent keliolika centimetrų erdvės. Viename JAV medicinos žurnale „Florida Health and Beauty Magazine“ buvo aprašytas tyrimas, kad per metus vien Floridos valstijoje apie 40 žmonių prasiskelia galvą, nes naujuose namuose nepripranta prie žemesnių staktų. Be to, sumažintos erdvės neatrodys šauniai ir sumažins namų jaukumą. Todėl patariame rinktis standartinį staktos aukštį.
  • Garso izoliacija – vėlgi, jei nenorite, kad jus girdėtų kituose kambariuose arba, kad kiti kambariai girdėtų jus – rinkitės sandarias, šiek tiek storesnes duris (nebent mėgstate tą patį garsą visuose namuose). Nors šiokį tokį tarpą apačioje tikriausiai ir teks palikti, jis bus gana mažas ir sandarios masyvesnės durys nepraleis daug garso.

 

  • Sveikata – didžiausias turtas, tiesa? Deja, bet įvairiais formaldehidais lakuotos durys nėra pats sveikiausias pasirinkimas, kadangi pastaroji medžiaga, garuodama, tampa itin kenksminga žmogui. Rinkitės ekologiškesnį, nekenksmingu laku padengtą arba nekenksmingais dažais nudažytą variantą.

Visuomet kyla klausimų renkantis naujas vidaus duris, todėl visuomet kreipkitės į specialistus papildomos informacijos.

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian