Aukštyn

Skandinaviško stiliaus atributai ir skandinaviškos durys

Lina Nikitinaitė 12 kovo, 2019 0 comments

Ar esate kada įžengę į skandinaviško stiliaus detalėmis persmelktus namus? Jeigu taip, pastebėjote, jog visi baldai šiauriečių namuose nedideli, jų namuose tik tiek, kiek būtina. Dažniausiai pasitaiko lakoniškų, paprastų formų. Nedideli baldai interjerui suteikia erdvės, lengvumo. Tokios pačios yra ir skandinaviško stiliaus durys.

Šį kartą keliamės į dizainerės Katerinos iš UAB “Di studija” sukurtą interjerą “Saulė ir rūkas” – tai mažas 2 kambarių butas, kuriame dominuoja skandinaviško stilius detalės bei durys. Pasak Katerinos: “Galima sakyti, kad buto išplanavimas tiesiog nepaliko kitų variantų :)”

Tai buvo vienintelis logiškiausias ir patogiausias baldų išdėstymo sprendimas – apjungti  virtuvės baldus ir TV zoną. Šeimininkai norėjo skandinaviškos stilistikos, tad šilta medžio spalva buvo derinama su balta, pilka ir juoda. Kadangi butas labai mažas, buvo nutarta neįvedinėti naujų spalvų, kad pro atviras miegamojo kambario duris matytųsi ta pati vientisa spalvinė gama.

Skandinaviško tipo durys labai harmoningai įsiliejo į bendrą erdvę. Durų filingai atkartoja baldų durelių filingus.  Skandinaviško stiliaus durys pasižymi aukso viduriu tarp modernaus ir klasikinio stiliaus. Jų dizainas yra specifinis ir reiktų labai atidžiai apgalvoti visą interjerą prieš pasirenkant tokias vidaus duris.

Skandinaviško stiliaus durys – namų akcentas, kuris turi atitikti nemažai estetinių bei techninių kriterijų. Tinkamai parinktos ir pagamintos durys ne tik papuoš jūsų būstą, bet ir užtikrins saugumą, garso izoliaciją Jūsų namuose.

lt_LTLithuanian