Aukštyn

Skandinaviško stiliaus durys – visiems namams

virmantas 23 birželio, 2020 0 comments

Suomija, Švedija ir Danija – jau daugiau nei penkiasdešimt metų skandinaviško dizaino lyderės. Pagrindiniai skandinaviško stiliaus bruožai – Šiaurės Europos tradicija, natūralių gamtinių medžiagų naudojimas ir paprastos formos.

Skandinaviškas interjeras išskirtinis – jis paprastas, funkcionalus bei ypatingai estetiškas. „Žmogus turi jausti grynos medžiagos šilumą”, – pabrėžia beveik visi skandinavų dizaineriai. Galbūt todėl šį stilių šiandien pamėgo miesto žmonės, ieškantys komforto, o kartu besiilgintys paprastumo bei natūralumo. Vyraujančios spalvos – šviesios pastelinės arba tiesiog balta.

Dažytos durys

Itin kokybiškas ir vizualiai efektingas dažytas duris žmonės mielai stato ištaigingose vilose ir kukliuose vasarnamiuose, erdviuose stilinguose namuose ir nedideliuose jaukiuose butukuose. Jos dažnai pasirenkamos atnaujinant senus gyvenamuosius objektus. Dažytų durų filingai gaminami iš medžių dulkių plokščių, o filingų rėmai – iš medžio masyvo, pagal specialią technologiją „Sumuštiniai“. Šie itin ilgaamžiai ir patikimi rėmai leidžia išvengti bet kokio konstrukcijos judėjimo ar susisukimų. Filingus, filingų rėmus ir kitas detales, pvz., stiklinių durų groteles, gruntuojame ir dažome atskirai, po to gaminys yra surenkamas. Tai neleidžia atsirasti plyšiams tarp filingų ir rėmų, kas yra ypač svarbu, jei durys dažytos ne balta spalva. Šių gamybos subtilybių dėka mūsų dažytos durys yra itin ilgaamžės, nereikalauja priežiūros.

P.S. Durys gaminamos tik iš natūralių ir gamtai draugiškų medžiagų.

 

Mūsų turimi durų modeliai: Finland,  Norge,  Donneberg,  Finland 6S,  Norge 8S,  Island 10S

Skandinaviško stiliaus durų modeliai

 

Visuomet laukiame Jūsų – www.e-durys.com

lt_LTLithuanian