Aukštyn

Užsukite į dizainerių sukurtą „Ramybę”

virmantas 17 balandžio, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Sėkmingai išgyvenome mėnesį kitokiame pasaulyje, nei jis buvo anksčiau. Kuomet labai skubėdavome per “penktu bėgiu” važiuojantį gyvenimą, mums buvo įjungti “stabdžiai” viso pasaulio mastu. Tame buvo tiek pliusų, tiek minusų,  bet viena aišku – buvo ir ramybės, todėl į ją norėtume ir pakviesti kitu formatu. Tai interjero dizainerių Daivos Pocevičienės bei Audronės Ambrazienės įkurti namai, kuriuose mes pasirūpinome nematomomis durimis.

Fotografijų autorius: Igoris Petinas.

Kaip jau pastebėjote, Iš vienos bendros erdvės buvo suprojektuotos atskiros erdvės – svetainė su virtuve, miegamojo kambarys ir drabužinė. Virtuvės zona buvo šiek tiek padidinta neišnaudoto koridoriaus sąskaita. Spalvos parinktos  šviesios – rusvos, pilkšvos, gelsvos. Erdvei praplėsti ir durims paslėpti panaudota daug veidrodžių, sanmazge naudota plytelės su calacata akmens vaizdu, kur jos pereina ir i prieškambarį.

Taip pat pastebėjote, jog šioje “Ramybėje” puikiai savo darbą atliko nematomos durys. Jos visuomet puikiai prisitaiko prie erdvių, kurios yra mažos, o nuveikti norisi jose labai daug, todėl jos adaptuojamasi kuo puikiausiai.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian