Aukštyn

Vidaus durys skandinaviško stiliaus

virmantas 1 balandžio, 2015 0 comments

Durys Finland 6 SSuomija, Švedija ir Danija – jau daugiau nei penkiasdešimt metų skandinaviško dizaino lyderės. Pagrindiniai skandinaviško stiliaus bruožai – Šiaurės Europos tradicija, natūralių gamtinių medžiagų naudojimas ir paprastos formos.
Skandinaviškas interjeras išskirtinis – jis paprastas, funkcionalus bei ypatingai estetiškas. „Žmogus turi jausti grynos medžiagos šilumą”, – pabrėžia beveik visi skandinavų dizaineriai. Galbūt todėl šį stilių šiandien pamėgo miesto žmonės, ieškantys komforto, o kartu besiilgintys paprastumo bei natūralumo. Vyraujančios spalvos – šviesos pastelinės arba tiesiog balta.

Durys_Finland_Interjere_dazytosDurys_Island_DB_Interjere_balta

Durys_Trend_3S_Interjere_dazytos

Dažytos durys
Itin kokybiškas ir vizualiai efektingas dažytas duris žmonės mielai stato ištaigingose vilose ir kukliuose vasarnamiuose, erdviuose stilinguose namuose ir nedideliuose jaukiuose butukuose. Jos dažnai pasirenkamos atnaujinant senus gyvenamuosius objektus. Dažytų durų filingai gaminami iš medžių dulkių plokščių, o filingų rėmai – iš medžio masyvo, pagal specialią technologiją „Sumuštiniai“. Šie itin ilgaamžiai ir patikimi rėmai leidžia išvengti bet kokio konstrukcijos judėjimo ar susisukimų. Filingus, filingų rėmus ir kitas detales, pvz., stiklinių durų groteles, gruntuojame ir dažome atskirai, po to gaminys yra surenkamas. Tai neleidžia atsirasti plyšiams tarp filingų ir rėmų, kas yra ypač svarbu, jei durys dažytos ne balta spalva. Šių gamybos subtilybių dėka mūsų dažytos durys yra itin ilgaamžės, nereikalauja priežiūros.

P.S. Durys gaminamos tik iš natūralių ir gamtai draugiškų medžiagų.

Durų modeliai: Finland,  Norge,  Donneberg,  Finland 6S,  Norge 8S,  Island 10S

Skandinaviško stiliaus durų modeliai

finland-2_441x1050  finland-1 435x1027  finland-3  Durys_Finland_balta

Durys_Dannebrog_balta  Durys_Norge_balta

Durys_Finland_stiklintos_balta  Durys_Island_stiklintos_balta  Durys_Norge_stiklintos_balta

Durys_Trend_1_balta  Durys_Trend_1_stiklintos_balta  Durys_Trend_3_balta 

Durys_Trend_3_stiklintos_balta  Durys_Trend_4_balta  Durys_Trend_4_stiklintos_balta

lt_LTLithuanian