Aukštyn

Namai, kuriuose pavasaris tęsiasi visus metus

Lina Nikitinaitė 1 gegužės, 2019 0 comments

Mieli E-durys draugai,

Iš visos širdies dėkojame, kad esate su mumis ir skaitote mūsų tinklaraščio įrašus. Jūsų dėka kiekvieną kartą įsikvepiame naujiems atradimams, kuriais norime dalintis. Todėl šį kartą mums atradimu tap mažas, tačiau visuomet pavasariu kvepiantis, butas, kurio dizainą sukūrė Audronė Ambrazienė.

Kiekvieni namai tarnauja skirtingiems poreikiams ir tikslams, bet svarbiausia – jaukumas bei patogumas, todėl šio buto perplanuoti nereikėjo. Pasak interjero dizainerės Audronės, funkcinės zonos buvo aiškios, o kadangi butas nedidelis (36,70 kv.m.), beliko kiekvieną erdvę gražiai pateikti.

Šiame bute buvo naudojamos medžiagos bei būdai tokie, kurie didina erdvę: koridoriuje esančioje visoje spintoje buvo įrengtas veidrodis, durys į miegamąjį bei į WC yra faneruotos bei siekia lubas, todėl tokiu būdu aukštinama patalpa.

Taip pat buvo praplatintas praėjimas iš koridoriaus į bendrąją erdvę. Na, ir žinoma, svarbiausias akcentas – šiltas žalios, natūralaus ąžuolo ir baltos spalvos derinys suteikė šviesos, jaukumo ir šilumos įspūdį. Visi pastebės ir augalinį motyvą virtuvės sienoje, užuolaidose, svetainės kilime, kuris primena žolytę, todėl pavasari namuose vyrauja visus metus. Tas pats augalinis motyvas pratęsiamas ir miegamajame – didžiulis obels žiedų fototapetas. Na, o kadangi ši patalpa akivaizdžiai maža, tačiau ir ji maksimaliai išnaudota: virš lovos pakabintos spintutės su veidrodinėmis durelėmis.

Kiekvieni namai, kuriuose teko pabūti bei prisidėti prie jų kūrimo, pasakoja savo istoriją ir suteikia galimybę mums tapti kūrybiškiems taikant įvairius sprendimus, o tą mes darome dirbdami su kiekvienu interjero dizaineriu ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti būtent tai, ko reikia Jūsų namams.

 

Džiaugiamės galėdami Jums padėti,

E-durys

lt_LTLithuanian