Aukštyn

Durys su stiklu – puikus pasirinkimas butikui

Lina Nikitinaitė 15 gegužės, 2019 0 comments

Mieli draugai,

Dėkojame Jums, kad esate su mumis, bendraujate ir bendradarbiaujate.

Šį kartą į draugus kviečiasi „KOKO boutique“ – Kaune įsikūrusi erdvė, kurioje išskirtinį skonį turintys gali rasti sau ypatingų kūrinių ir atskleisti savo asmenybę. E-DURYS tuo tarpu atskleidė save per duris su stiklu, kurios padidina erdvę ir suteikia jai galerijos pojūtį.

Galite matyti, kaip patalpos charakteris yra  dar labiau sustiprinamas, optiškai suteikiant erdvei dar daugiau gylio, pasirinkus duris su veidrodžiu. Kadangi patalpa yra išilga, ji pati įkvėpė interjero dizaino sprendimą, kurį įgyvendino Gabrielė ir Antanas Šarkauskai.

Boutique ekspozicija sukurta tarsi meno galerijos principais, kuomet esminiai objektai erdvėje yra eksponatai, o likusi aplinka jų neužgožia, leidžia jiems atsiskleisti. Siekiant parodyti daiktų unikalumą, buvo sukurti skirtingi ekspozicijos elementai, skirtingoms daiktų grupėms. Todėl kiekvienas užsukęs į šią patalpą, pro akis nepraleis nei vieno unikalaus kūrinio.

Patalpos perspektyvos centre stovi balta plokštuma dengianti dvi persirengimo kabinas. Balta plokštuma tai poilsis akims, pauzė tarp eksponatų ir simbolis reiškiantis, kad šios erdvės paskirtis nėra tik prekybinė. Interjeras pabrėžia individualų patalpos charakterį ir kuria palankią terpę atsiskleisti eksponuojamų objektų grožiui.

Pabaigai, norime pabrėžti, jog kiekvieni namai, kiekvienas interjero dizainas gali turėti savo skambesį, puikiai atitinkantį gyvenančių žmonių skonį. Mūsų darbas – parinkit duris bei jas pritaikyti prie kiekvienų poreikių, nors ir atrodo, jog su durimis tai padaryti neįmanoma. Džiaugiamės prisidėdami prie kiekvieno projekto.

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian