Aukštyn

15 dizaino detalių, kurias išvysite 2020 metais interjere. II dalis

virmantas 23 sausio, 2020 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Turbūt nebus puikesnio laiko atsinaujinti namus, nei naujo dešimtmečio pradžia. Dabar yra pats puikiausias laikas pakeisti spalvą, atsinaujinti virtuvę, įsistatyti naujas duris ar pridėti naują meno kūrinį ant sienos. O jei norite šiais metais padaryti rimtą sprendimą, pabandykite įtraukti vieną iš naujausių 2020 metų namų dekoravimo tendencijų į namų interjerą.

Ieškodami naujausių interjero dizaino tendencijų, paplušėjome, bet tikimės, jog buvo verta ir rasite puikią alternatyvą savo namams, tad tęskime su antruoju tendencijų penketuku (ankstesnį įrašą rasite čia).

 

  1. Nematomos durys

Šiais metais, kaip niekuomet anksčiau, duris verta ne išryškinti (nes yra ką akcentuoti namuose), tačiau padaryti nematomomis. Tai gali tapti (ne)detale jūsų namuose, kuri perkels žvilgsnį į tai, kas verta didesnio dėmesio.

 

  1. Baldakimio lovos

Įėjus pro nematomas duris į miegamąjį, viskas, ko norisi – įsitaisyti į tą mielą guolį, kuriame geriausiai galima pailsėti po dienos darbų. Tad atėjo laikas 2020 m. įgyvendinti savo svajonę ir įsigyti baldakimio lovą, kuri būtų šiuolaikiška, pagaminta iš akrilo, metalo ir  aptakių, minkštų rėmų.

  1. Keramika

Be dėmesio senoviniams baldams, galima tikėkitės, galima tikėtis daugiau šviesių spalvų, na, ir keramikos, kuri turi žavesio ir sukuria namuose tą emociją, kuri nukelia į gamtą, kur viskas – tobula.

  1. Alyvmedžiai

Jeigu 2019 metais dėmesys buvo skirtas figoms, tad šie metai – alyvmedžių dėmesiui. Alyvmedžiai ne tik puikiai atrodo, tačiau yra puiki dekoracija bei puikus priminimas apie sveiką gyvenimo būdą.

  1. Antikinis menas

Dar viena svarbi priežastis įsirengti nematomas duris, kad didžiausias dėmesys namuose būtų antikiniams meno gaminiams. 2020 m. gali tapti Jūsų kolekcijos rinkimo pradžia, nes jeigu kitos interjero tendencijos tampa neaktualiomis, menas – visuomet išliks svabiu akcentu.

Laukite tęsinio…

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

Laukite tęsinio…

 

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian