Aukštyn

Į ką kreipiame pirkėjų dėmesį renkantis lauko duris?

virmantas 24 rugpjūčio, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Lauko durys yra ne vien estetika, o kur kas daugiau – tai ir šiluma, saugumas bei komfortas. Rinkoje galima rasti ne vieną durų variantą, kurį siūlo įvairūs pardavėjai, tačiau renkantis duris reikia atkreipti į kai ką daugiau, nei vien grožį. Taigi į ką mes kreipiame mūsų pirkėjų dėmesį renkantis lauko duris?

Lauko durų rūšys pagal medžiagą gali būti skirstomos į penkias kategorijas:

Plastikinės lauko durys. Kadaise buvę populiarios, plastikinės durys, tačiau jau yra moraliai pasenęs pasirinkimas.

Aliumininės lauko durys. Jos daugiau naudojamos viešuosiuose pastatuose.

Plieninės lauko durys. Jos būtų puikus pasirinkimas, jeigu reikia saugių ar nestandartinių išmatavimų durų, taip pat norite rinktis individualų durų apipavidalinimą, spalvas ar raštus.

Klijuotos medienos durys. Klijuotos medienos durys gaminamos sumuštinio principu. Anksčiau medinės durys būdavo gaminamos iš vieno tąšo, todėl priklausomai nuo temperatūros, jos plėsdavosi ir traukdavosi.

Kompozitinės, stiklo pluošto lauko durys. Šios durys atsparios ekstremalioms atmosferos sąlygoms.

  • Tendencijos. Jau senai rinkoje atsirado gaminių, kuriuose daugelis minėtų medžiagų yra linkę maišytis ir tarnauti dar patikimiau. Todėl šarvuotos durys gaminamos praktiškai nepakitusios per pastaruosius dešimt metų, o plastikinės prarado savo populiarumą ir yra masiškai keičiamos dėl įvairių kokybės trūkumų.
  • Pasirinkimas. Vis dėlto pagrindiniai pasirinkimo kriterijais lieka jūsų prioritetai. Renkantis lauko duris būtina nusistatyti prioritetus – ar reikia saugių, ar šiltų durų, kokios apdailos medžiagos, sprendimai naudojami, taip pat, kokią sumą galite skirti lauko durims.
  • Spynos ir rankenos. Rinkdamiesi duris, taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokią rankeną bei spyną renkatės, kad tarnautų taip pat ilgai, kaip ir durys.

  • Saugumas. Saugiausios iš durų yra šarvuotos durys, tačiau saugumą labiausiai užtikrina būtent spynos, o metalinių durų konstrukciją galima nesunkiai pakeisti ir priderinti prie norimos įmontuoti spynos.
  • Eksploatacija. 5 metai ar daugiau – tiek įėjimo durys savo eksplotacines savybes turi išlaikyti.

Jeigu renkantis lauko duris susidūrėte su sunkumais, E-DURYS specialistai visuomet pasiruošę Jums padėti.

lt_LTLithuanian