Aukštyn

Ofiso erdvėje prisitaikę nematomos durys

Lina Nikitinaitė 8 kovo, 2019 0 comments

Tiek daug keliavę po įvairių namų erdves, kurias kurė ir puoselėjo interjero dizaineriai, šį kartą su jumis norime nukeliauti į ofiso erdvę, kurioje puikiai prisitaikė nematomos durys. Mums buvo labai įdomu dirbti kartu su interjero dizainerėmis Vaida Atkočaityte ir Akvile Myško-Žviniene, kurių vaizduotė ir patirtis puikiai išpildė užsakovių norus ir ofisą pavertė vieta, kurioje norisi būti.

Pasak dizainerių, ofisas, į kurį Jus kviečiame užsukti, yra preciziška ir tiksli darbo erdvė, skaičių ir dokumentų pasaulyje šešias dienas per savaitę gyvenančiam moterų kolektyvui. Jai nemenku iššūkiu tapo 67,2 kv. M., kad erdvėje būtų suformuotos ergonomiškos, funkcionalios darbo vietas 8 asmenims bei poilsio ir virtuvės zonas. Atskirti darbo zonas (kartu ir vizualiai praplečiant erdvę) buvo naudojamos stiklinės pertvaros, kurios ne tik funkciškai ir vizualiai padalina pagrindinę erdvę į penkias zonas, bet kartu ir slopina garsą.

Pagrindiniu uždaviniu interjero dizainerei ir pažadu užsakovams tapo – sukūrimas jaukios namų atmosferos. Pagrindinis bendros darbuotojų zonos akcentas – stikliniai kubai, kuriuose sukomponuoti dirbtiniai augalai. Be augalų interjere, namų jaukumo atmosferą kuria paveikslai, kurie yra įmontuoti spintose ir atlieka varstomų durelių funkciją (paveikslų autorius – Donatas Jankauskas). Interjere dominuoja achromatinės spalvos, kurias papildo spalvoti akcentai.

Galiausiai, optimaliam bei stilistiškam interjero išpildymui buvo parinktos nematomos durys, kurios suteikė galimybę įmonės spalvoms tapti akcentu. Norime atkreipti dėmesį, kad nematomų durų aliumininė durų stakta gali būti tiek įprastai atidaroma traukiant į save, tiek atidaroma atvirkščiai – stumiant nuo savęs, bet išlaikant vieną plokštumą.

Bendradarbiaujant su interjero dizainere Vaida, parinkome ne tik tinkamas daris, bet ir rankenas, nes rankena gali suteikti visiškai kitą įspūdį bei erdvės matymą, nei galėjome apie tai pagalvoti. Kažkas labai protingai pasakė (bent jau taip mes manome), kad detalėse slypi velnias. Ar ir jūs su tuo sutinkate? 🙂

 

lt_LTLithuanian