Aukštyn

Išmintingesnis gyvenimas su feng shui: harmoningos įrangos taisyklės

Lina Nikitinaitė 11 birželio, 2019 0 comments

Mieli E-DURYS draugai,

Šį kartą norime su Jumis nukeliauti į tolimuosius rytus, kur senai vyrauja gyvenimas pagal feng shui. Šis senas kinų harmonijos mokslas gali paaiškinti, kodėl kuriame nors name ar patalpoje jaučiamės gerai arba blogai. Šis mokslas tiria aplinkos poveikį žmogaus savijautai namuose, o jo tikslas – sukurti harmoningą pusiausvyrą, nuo tinkamo sklypo paieškos iki taisyklingo namo durų ir langų išdėstymo. O ką reiškia feng shui? Tai vėjas ir vanduo. Ši sąvoka simbolizuoja energijas, kylančias stebint gamtą ir turinčias griaunamųjų ar kuriamųjų galių.

Leiskite su Jumis pasidalinti harmoningos įrangos taisyklėmis, nes net ir netikintys kinų išmintimi turėtų paisyti taisyklių, padėsiančių išvengti didžiausių klaidų.

MIEGAMAJAME:

 • Nemiegokite chi sraute (tarp durų ir lango arba prie pat lango);
 • Naudokite kuo mažiau elektros prietaisų (pvz., prie lovos nestatykite elektrinio radijo žadintuvo, ant naktinio stalelio – halogeninės lempos);
 • Lovą pastatykite taip, kad matytumėte duris, o ne prie durų;
 • Lovą pastatykite taip, kad nežiūrėtumėte teisiai į vonios kambarį. Kad netrikdytų vamzdžių skleidžiamas garsas, nederėtų jų tiesti prie miegamojo;
 • Veidrodį pakabinkite taip, kad energijos srautas nebūtų nukreiptas į miegantįjį.

VIRTUVĖJE:

 • Darbo zoną įrenkite taip, kad Jūsų nugara nebūtų atsukta į duris, blogiausiu atveju šį trūkumą atitaisys pakabintas veidrodis.
 • Kriauklė neturėtų būti prie viryklės (pagal stichijų teoriją vanduo užgesina ugnį), o viryklė turėtų būti atokiau nuo šaldytuvo.

SVETAINĖJE:

 • Sėdėjimo vieta neturėtų patekti į chi* srautą, nes ten niekada nebus ramybės;
 • Per dideli langai nukreipia energiją ir dėmesį į išorę. Juos sulaiko iš vidinės ir išorinės lango pusės virš lango pakabinti skambantys vamzdeliai, figūros arba krištolo rutuliukai taip pat turėtų sulaikyti energiją;
 • Rinkitės apvalias, o ne smailias, kampuotas formas, nes jose sukaupta neigiama energija gali būti nukreipta į Jus.
  *chi yra teigiama, viską perskrodžianti gyvenimo energija. Per greitai arba per lėtai tekanti energija chi virsta sha. Pagal feng shui principus įrengtame būste kuo daugiau chi tolygiai paskirstoma visose patalpose arba patalpų kampuose.

Galiausiai, vadovaukitės taip pat ir savo grožio bei estetikos supratimu apie tai, kas reikalinga, gražu ir būtina Jūsų namams, o mes pasirūpinsime, kad bet kurios durys, žiūrinčios į Jus, būtų malonumas Jūsų akims.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-DURYS

lt_LTLithuanian