Aukštyn

Saikas ir minimaliai atvirai eksponuojami daiktai interjere

Lina Nikitinaitė 20 kovo, 2020 0 comments

Mieli draugai,

Kaip niekada anksčiau, “durys”, kaip daiktavardis, įgavo prasmę, nes mes visi šiuo metu sėdime už uždarų durų arba mums patartina sėdėti namuose, kurie prasideda ar baigiasi ties uždaromis durimis. Ar kada susimąstėte apie tai?

Durys gali apsaugoti net nuo viruso, tad pats laikas jas įvertinti 🙂 Todėl kviečiame į dar vieną nedidelį, bet gražų rojų, kuriame įrengėme nematomas duris kartu su interjero dizainerėmis Juste Žibūdiene, Dominyka Šulcaitė bei TOOTA.

Kviečiame į virtualius svečius.

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas.

Pagrindiniu uždaviniu interjero dizainerėms tapo sudėtinga patalpų vidaus architektūra- stambiagabaritės kolonos, sijos, nevienodi langų aukščiai, siaura ilga virtuvės niša, nedidelis patalpų aukštis, kurį norėjosi išsaugoti ir sunkiai telpanti rekuperacinė sistema. Todėl tikslas buvo viską išgryninti, ištiesinti, išlyginti, užmaskuoti taip sukuriant švarią erdvę.

Todėl šiandien galite matyti integruotus baldus, sudaračius plokštumas, nematomos duris, lubų apjungimo detales.

Būste dominuoja kontrastingos, grynos medžiagos ir spalvos: betonas, juodos ir baltos sienos, medžio paviršiai. Interjere pastebėsite keliaujant tiesią linija ar juostą, kuri ir buvo pagrindinė interjero idėja – vienur ji baldų rankena ar kojelės, kitur – lubų juosta ar lovos atkaltė.

Saikas ir minimaliai atvirai eksponuojami daiktai – šio interjero sąlyga.

Visuomet pasiruošę padėti,

www.e-durys.com

lt_LTLithuanian