Aukštyn

Kaip į 50 m2 sutilpo moteriškos energijos akcentai?

virmantas 4 kovo, 2020 0 comments

Mieli E-durys draugai,

Pats naujausias projektas, su kuriuo mums teko dirbti ir prisidėti prie interjero dizainerių Vitos Puronienės, bendradarbiaujančios su Ugne Vella moteriška energija persismelkusių namų, kuriuos pamatysite mūsų įrengtas skandinaviško stiliaus duris.

Nuotraukos: „INTERIOSHOT“ (GERDA BALTRŪNAITĖ)

Pasak interjero dizainerių, siekiant ekonominio patrauklumo, siūlomi mažų erdvių butai, kur net 3 kambariai talpinami vos į 50 m2 erdvę. Tokių butų planuose dažnai net nebūna projektuojamos ūkinės patalpos, kurios taip reikalingos kasdieniame gyvenime.

Šis butas – ne išimtis, kur įrengiami minimalūs miegamieji, nedidelė erdvė kambariui ir virtuvei. Šiame bute interjero dizainerės svarstė, kaip padaryti, jog atsirastų vieta daiktų laikymui bei, kad kuo daugiau liktų tvarkingos, švarios erdvės. Pasirinktas sprendimas į vieną ilgą baldų liniją sutalpinti visą buitį – virtuvę, skalbimą, ūkinių rakandų laikymą ir koridoriaus drabužių – avalynės spintą.

Baldas dėl savo modernios klasikos stilistikos tapo kaip kambario akcentas ir pagrindinis leitmotyvas. Minkštų formų, sodrių ir blizgių spalvų dermė paryškino jaukią, moterišką erdvę, kur valgomojo stalas vaidina svarbų vaidmenį kaip darbo, bendravimo vieta, TV perkeltas į šoninę sieną, nevaidina svarbiausio vaidmens, o nedidelių gabaritų minkšti mobilūs baldai žaidžia erdvėje, kurioje ir vyksta šeimos gyvenimas, paliekant kitas erdves poilsiui.

E-DURYS visuomet yra pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus apie skandinaviško stiliaus duris ir ne tik.

www.e-durys.com

 

lt_LTLithuanian